temcorubber logo

فیت مد

به این خدمت یا کالا نیاز دارید؟

فیت مد

امروزه فرم دهی به عضلات به عنوان یک عامل زیبایی برای برای افراد در نظر گرفته می شود. دستگاه های بسیار زیادی در این زمینه وجود دارد به خصوص برای افرادی که قصد دارند عضلات فک را فرم دهند این امر بسیار مناسب خواهد بود. با این حال باید در نظر بگیرید که یکی از این دستگاه ها فیت مد نام دارد. در این مقاله نیز ما قصد داریم به بررسی دست گاه فیت مد بپردازیم و جزییات مربوط به آن را نیز مورد بررسی قرار دهیم پس تا انتها همراه ما باشید تا در این خصوص نکاتی را خدمت شما عزیزان مطرح سازیم.

فیت مد چیست و جه کاربردهایی را به خودش اختصاص می دهد؟

فیت مد یک وسیله ورزشی است که برای فرم دهی عضلات صورت می توانیم از آن استفاده کنیم. این وسیله مثل یک وسیله بدنسازی است که برای فرمدهی عضلات مختلف به کار می رود. این وسیله سه سطح سختی دارد و با این وجود می توانیم برای فرم دهی صورت بر مبنای نیازی که داریم از این وسیله استفاده نماییم. قالب های مختلفی از این محصول وجود دارد.

فیت مد دارای دو بخش است: بخش اول آن توپ اصلی است و بخش دوم آن نوار دندانی را به خودش اختصاص می دهد که دندانه هایی روی آن قرار گرفته اند و مانع از برخورد مستقیم دندان با محصول مربوطه می شوند. به این ترتیب هیچ گونه آسیبی نیز بر دندان های شما وارد نمی شود.

 این محصول تقریبا برای افرادی که می خواهند از ناحیه صورت جذاب به نظر برسند، مناسب است. با این حال باید در نظر داشته باشید که معمولا قطعات این محصول نقش اصلی را در فرم دهی زاویه فک صورت شما خواهند داشت. حال باید در نظر بگیرید که کیفیت این محصول نیز به گونه ایست که شما از طریق آن در  طول یک مدت زمان خاص می توانید زاویه فک صورت خود را بر طبق چیزی که می خواهید تغییر دهید.

این محصول دارای سه رنگ مختلف است و هر رنگ نیز تاثیر خاصی بر روی کارکرد شما نخواهد داشت. دو سوراخ بر روی هر سه مورد تعبیه شده است.

تاثیر فیت مد بر روی صورت تا چه حد امکان پذیر است؟

تاثیر فیت مد بر روی صورت تا حد بسیار زیادی امکان پذیر خواهد بود به طوری که همه شما می دانید، عضلات صورت خاصیت انقباض و انبساط را دارند. با این وجود اگر فشاری بر روی این عضلات وارد شود می توانند بزرگ شوند و یا بر حسب ساختاری که عضله مورد نظر دارد کوچک تر نیز شود.

هر چه مقدار فشار بر روی این عضلات تنظیم شده باشد، شما نیز می توانید نتیجه خوبی را بر روی فک های خود احساس کنید. حال باید در نظر بگیرید که این فشار آوردن ها و البته تمرینات مربوطه تا حد زیادی باعث ایجاد یک ساختار زیبا بر روی فک شما خواهد شد. به طور کلی در افراد مدل و همچنین سوپر مدل ما می توانیم این زاویه فک های تخت را به خوبی مشاهده کنیم. این مورد برای آن ها یا از طریق عمل جراحی بدست آمده، یا با انجام ورزش و یا ژنتیک که عامل سوم کمترین حالت و درصد ممکن را به خودش اختصاص می دهد.

استفاده از فیت مد می تواند باعث خونرسانی به تمامی عضلات صورت و پوست شما شود، این مورد در واقع همان لیفت صورت است که باعث کشیده شدن پوست افتاده شما خواهد شد و باید به آن توجه کامل و کافی نیز داشته باشید.

برای اطلاعات بیشتر از طریق تماس با ما همراه باشید

تاثیر فیت مد بر روی صورت تا چه حد امکان پذیر است؟

نحوه استفاده از فیت مد به چه صورت است؟

در حالت کلی و همان طور که در قسمت های قبلی مقاله ما اشاره هایی به این موضوع داشتیم، فیت مد دارای 3 بخش اصلی است که بدنه اصلی و نوارهای بالا و پایین را به خودش اختصاص می دهد. در بخش های وسط هر نوار نیز یک شیار وجود دارد که این شیار بخش قرار گیری دندان های ردیف پایین و همچنین ردیف بالا را شامل می شود.دستگاه فیت مد، می تواند بین دندان ها قرار گیرد و در این حالت می توانیم اقدام به باز و بسته کردن دهان نیز کنیم.

همچنین انجام برخی از جرکات نیز هستند که هر کدام می توانند فرم بسیار خاصی را بر روی صورت ایجاد کنند و این مورد در واقع زیبایی خاصی را بر روی صورت شما پیاده سازی خواهد کرد.

نحوه استفاده از فیت مد به چه صورت است؟

آیا فیت مد بهتر است یا عمل جراحی

همان طور که می دانید، عمل های جراحی بسیاری برای تغییر زاویه فک و صورت وجود دارد. با این حال باید در نظر داشته باشید که فیت مد نسبت به انجام عمل جراحی مزایای بسیار خاصی را به خودش اختصاص می دهد. با این وجود توجه به این مورد نیز ضروری است که عمل جراحی در حالت کلی می تواند عوارض بسیار خاصی را بر روی بدن نیز ایجاد کند که البته این عوارض می توانند به صورت موقتی باشند ولی استفاده از دستگاه فیت مد نه تنها هیچ گونه عارضه ای بر روی صورت شما ایجاد نمی کند، بلکه باعث می شود تا در کمترین زمان ممکن به زاویه فکی که می خواهید دست پیدا کنید. این مورد نیز جز نکات بسیار مهم در این خصوص در نظر گرفته می شود و توجه به آن نیز خالی از لطف نخواهد بود.

هرچه تمرینات شما به صورت مداوم انجام شود، زاویه فک صورت شما نیز در بهترین حالت ممکن خودش شکل می گیرد. این مورد باید به عنوان یک روتین در نظر گرفته شود تا شما به نتیجه ای که می خواهید دست پیدا کنید.

نتیجه گیری

در این مقاله ما به بررسی فیت مد پرداختیم و جزییات مربوط به آن را نیز مورد بررسی قرار دادیم. با این حال باید در نظر داشته باشید که فیت مد به عنوان یک دستگاه زاویه دهنده فک صورت در نظر گرفته می شود. اگر به خوبی از این دستگاه استفاده کنید می توانید به نتیجه بسیار خوبی نیز در این زمینه دست یابید. این امر نیز جز نکاتی است که باید در نظر بگیرید و توجه به آن به عنوان یک عامل مثبت در رسیدن به زیبایی صورت برای خانم ها و البته آقایان در نظر گرفته می شود. با این وجود تمکو رابر به عنوان یک شرکت عالی در زمینه تولید محصولات سیلیکونی در نظر گرفته می شود.

محمد تمثال

مهندس مکانیک و علاقمند به قالب سازی و تولید انواع قطعات سیلیکونی و پلاستیکی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo