temcorubber logo

سِت لوازم غذاخوری سیلیکونی 6 بخشی تمکو رابر

به این خدمت یا کالا نیاز دارید؟

سِت لوازم غذاخوری سیلیکونی 6 بخشی اسپای کیدز

سِت لوازم غذاخوری سیلیکونی 6 بخشی تمکورابر دارای چند قطع برای کودکان | بدون   BPA و ایمن در مایکروویو | دارای ویژگی های  صفحه و کاسه‌ی سیلیکونی با خاصیت جذب کننده، لیوان، قاشق، چنگال و دستمال‌بند | پایه ضد لغزش | دارای رنگ سبز

درباره این محصول

این محصول برای کودکان امن است، تمام لوازم نگهدارنده تغذیه کودکان ما از سیلیکون غذایی 100٪ پلاتینی تهیه شده‌اند که بدون  BPA ، PVC ، فتالات و سرب است. این محصولات، ایمن برای کودکان هستند، گواهینامه CPSIA را دارند و با استانداردها سازگار هستند،  لبه های تیزی ندارند و نرم و مجکم و انعطاف پذیر هستند و دوام بالایی را به خودشان اختصاص می دهند.  همچنین این لوازم کودک همگی قابل استفاده در مایکروویو، فریزر و ماشین ظرفشویی هستند. این محصول جز محصولات سیلیکونی  مثل لوازم سیلیکونی آشپزخانه به حساب می آید

قدرت جذب قوی دارند و کثیفی زیادی ایجاد نمی کنند، پایه‌های جاذب بزرگ به صفحه و کاسه کمک می‌کنند که به هر سطح صافی از جمله سینی‌های  بخش صندلی مانند بالای بخش دارای چرخه امکان پیوستن داشته باشند وکمی جابجایی را برای کودکان سخت خواهد کرد. دستمال‌بند سیلیکون ضدآب دارای جیب بزرگی برای جمع‌آوری غذا است. این مجموعه ظروف غذاخوری بچه امکان خوردن  غذا به راحتی  را به کودک می‌دهد بدون نگرانی از ایجاد کثیفی روی زمین یا رها کردن ظروفشان، تجربه لذت بخشی را از خوردن وعده‌های غذایی برای کودک فراهم می‌کند.

 بسیار استفاده از آنها ساده است و به راحتی تمیز می شوند، سایز مناسب که به طور خاص برای کمک به خوردن غذا طراحی شده است. قاشق و لیوان خوب هیچ آسیبی به کودک وارد نمی کند. دیوار داخلی بلند و لبه‌های گرد عمیق صفحه و کاسه باعث می شود تا کودک بهتر غذا را جمع آوری کند و بخورد. صفحه تقسیم شده به سه بخش برای جدا نگه‌داشتن غذا برای تغذیه متعادل است. این مجموعه ظروف غذاخوری کودکان تمیز کردن بسیار آسانی دارد؛ می‌توان با شستشوی سریع یا در ماشین ظرفشویی آنها را تمیز کرد.

این بسته یک هدیه زیبا برای کودکان است تا راحت غذا بخورند، کودک را فریب می دهد بهترین ویتامین ها را جذب کند.

درباره این محصول

رنگ: سبز
برند:  تمکورابر
الگو: ساده
کل سری معنای یکسانی دارند
وزن محصول: 750 گرم

چرا سیلیکون برای کودک شما بهتر است؟

به دنیای تمکو رابر خوش آمدید، جایی که ما والدین را با راهکارهای نوآورانه، ایمن و بهداشتی تغذیه آشنا می کنیم، ماموریت ما این است که خوردن غذای کودکان تان را بهبود بخشیم و همزمان استرس شما به صورت کامل کم خواهد شد. در ادامه به دلایلی که محصولات تغذیه سیلیکونی نوزادان که بسیار با کیفیت هستند و مزایا نیز دارند می پردازیم:

آرامش ذهن: برای والدین ایمنی از اهمیت بالایی برخوردار است. محصولات تغذیه ما از سیلیکون 100٪ غذایی ساخته شده اند که سطحی نرم و ملایم را فراهم می کنند که به لثه کودکان شما کاری ندارد. شما می توانید به اینکه بچه کوچولوی شما از ماده ای ایمن و غیر سمی استفاده می کند، اعتماد کنید.
طراحی شده برای دستان کوچک: ما در قدم اول شادی و تغذیه کودکان شما را مد نظر قرار می دهیم. محصولات ما به اندازه کوچکی دقیق برای دستان کاوشگر کوچک شما طراحی شده اند تا او را قادر به گرفتن و یادگیری با سرعت خودش کند.
خداحافظی با آشفتگی و بیه نظمی: ما قاعده جذاب قوی  را در بشقاب و کاسه خود داریم که برای برقراری ثبات روی میز طراحی شده است. این بدان معناست که کمترین ریخت و پاش و کمتر هدر رفت غذا اتفاق بیفتد و کودکان بتوانند به بهترین شکل غذایشان را بخورند.
تمیز کردن آسان: ما می دانیم چقدر وقت شما ارزشمند است. به همین دلیل مجموعه تغذیه سیلیکون ما بسیار به آسانی تمیز می شوند. خداحافظی با روال های شستشوی پیچیده ، شما را با یک زندگی ساده آشنا می سازد.
مقاوم و بادوام: محصولات ما برای تحمل ماجراهای کودکی ساخته شده اند. مقاومت سیلیکون محصولات ما باعث می شود تا شما هزینه درستی را برای کودک خود سرمایه گذاری کنید
شادی و تندرستی : ما باور داریم که وقت غذاخوردن باید تجربه‌ای شاد برای شما باشد. مجموعه تغذیه ما با رنگ‌های زنده ای که توجه کودک شما را جلب می‌کنند، طراحی شده است و غذاخوردن را به یک کاوش جذاب تبدیل می‌کند.
راحت و چندمنظوره: محصولات تغذیه ما با در نظر گرفتن نیازهای والدین به صورت خاص طراحی شده‌اند. آن‌ها سبک، قابل حمل هستند  و می‌توانند به راحتی در کیف شما قرار بگیرند و خوردن غذای آسانی را در هر مکانی برای شما بوجود آورند.
به خانواده تمکورابر بپیوندید و تجربه‌ای خوشحال و بی‌استرس از وعده‌های غذایی را برای کودکتان  فراهم کنید. محصولات تغذیه نوزادان سیلیکون ما فقط یک خرید ساده نیستند، آن‌ها سرمایه‌گذاری  در رشد و خوشبختی کودک شما هستند. برای دیدن موارد بیشتر به آپارات تمکو رابر مراجعه کنید.

چرا سیلیکون برای کودک شما بهتر است؟

درباره تمکو رابر

تمکو رابر یکی از بهترین برندها در زمینه تولدی محصولات سیلیکونی است که کیفیت بسیار بالایی را نیز در زمینه محصولات به خودش اختصاص می دهد. این برند از همه نظر توانسته محصولاتی را بسازد که نیاز افراد را به طور کلی برطرف سازد.

درباره SPY KIDS

با این حال باید توجه کنید که اگر می خواهید جنس با کیفیت بخرید به محصولات تمکو رابر مراجعه کنید.

محمد تمثال

مهندس مکانیک و علاقمند به قالب سازی و تولید انواع قطعات سیلیکونی و پلاستیکی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo