temcorubber logo

شیشه شیر سیلیکونی

به فکر تولید این محصول هستید؟
با تمکورابر تماس بگیرید.

شیشه شیر سیلیکونی

شیشه شیر سیلیکونی نوزاد

استفاده از سیلیکون در تولید لوازم سیسمونی از جمله شیشه شیر سیلیکونی یکی از رایج ترین کاربردها در دنیای امروز سیلیکون است.

استفاده از سیلیکون با کیفیت بهداشتی در ساخت شیر شیر باعث می شود تا اولا هنگام درست کردن شیر یا ریختن مایعات گرم مشکلات بهداشتی که در پلاستیک وجود داشت ، وجود نداشته باشد.

ثانیا نوک شیشه شیر با طراحی و الگو برداری از سینه مادر ساخته شده تا هنگامی که کودک در کنار شیر مادر از شیر خشک یا بعد از شش ماهگی از سایر میعانات استفاده می کند ، شیر مادر را فراموش نکند.

جنس بافت سیلیکون نرم تر از پلاستیک بوده و ایمن تر است، خصوصا برای والدینی که می خواهند کودک خود شیشه شیر را در دستان خود بگیرید. 

در این مدل شیشه شیر ها یک سوپاپ تعبیه شده تا کودک هنگامی که شیر می خورد ، هوا وارد معده نشده و این ویژگی برای کودکان خصوصا نوزادان تازه به دنیا آمده که با مشکل کولیک مواجه هستند بسیار مناسب است. 

سیلیکون تا دمای 180 درجه سانتی گراد مقاوم بوده و شما می توانید به راحتی آن را در ماشین ظرفشویی گذاشته و یا با آب گرم شستشو دهید. 

ارگونومی شیشه ای که در تصاویر می بیند برای دستان کودک طراحی شده و کودک به راحتی می تواند آن را در دستان خود بگیرید.

همچنین این مدل شیشه را می توان عریض طراحی کرد تا شستشوی آن راحت تر شود. 

شیشه ای که در تصویر می بینید ساخت برند heorshe بوده و قیمت آن در بازار تا 1 میلیون تومان میرسد که در مقایسه با شیشه های تولید داخل بسیار گران تر است. 

اما می توان با تولید این محصول در کشور هزینه و بهای تمام شده این کالا را تا مقدار زیادی کاهش داد تا همه نوزادان و کودان این سرزمین سالم تر بزرگ شوند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo