temcorubber logo

دستگاه موم گرم کن سیلیکونی در 30 ثانیه

به این خدمت یا کالا نیاز دارید؟

دستگاه موم گرم کن سیلیکونی

موم گرم کن سیلیکونی، راهکاری بسیار عالی و راحت برای یکی از چالش اصلی اپیلاسیون! یکی از روتین های مراقبتی پوست به ویژه در میان خانم ها، رفع موهای زائد با استفاده از روش های مختلف است که در این میان، استفاده از موم از روش های پرطرفدار به شمار می رود.

دستگاه موم گرم کن سیلیکونی

انواع موم اپیلاسیون در اشکال مختلف تولید شده اند که برای استفاده، باید ابتدا آنها را در یک ظرف ذوب نمود. اما چسبیدن موم به دیواره های ظرف، علاوه بر سختی جدا کردن آن در هنگام تمیز کردن ظرف، موجب هدر رفت بخشی از مواد می گردد.

به همین دلیل یافتن راهی برای نظافت ساده تر ظرف موم پس از استفاده و همچنین استفاده مقرون به صرفه تر از مواد، یکی از مسائلی است که ذهن آرایشگران و افرادی که از این ماده استفاده می کنند را به خود مشغول کرده است.

 یک ظرف یا دستگاه موم گرم کن سیلیکونی برای ذوب کردن موم مخصوص اپیلاسیون، ممکن است همان راه حلی باشد که همیشه به دنبال آن بوده اید.

موم گرم کن سیلیکونی، محصولی با دوام، نچسب و سازگار با محیط زیست است که موجب می شود تا  فرآیند اپیلاسیون از ابتدا تا انتها برای شما ساده تر شود.

در این مقاله، قصد داریم تا در مورد ویژگی ها و مزایای گرم کن موم سیلیکونی و نکات نگهداری برای افزایش طول عمر آن‌ها صحبت کنیم.

موم گرم کن سیلیکونی چیست؟

دستگاه موم گرم کن، یکی از ابزارهای کاربردی در سالن های زیبایی و مراکز اپیلاسیون است که انواع کوچکتر آن نیز برای مصارف خانگی تولید شده است. همانطور که در بخش قبل اشاره شد، یکی از چالش های اصلی استفاده از انواع موم، چسبندگی آن به ظرف داخلی موم گرم کن و هدر رفت مواد است.

دستگاه موم گرم کن سیلیکونی

دستگاه موم گرم کن سیلیکونی، به دلیل داشتن ساختار و ترکیب خاص خود و به دلیل ساخته شدن از مواد پلیمر سیلیکون، بهترین گزینه برای ذوب کردن موم، استفاد از آن و در نهایت تمیز کردن و خارج کردن مابقی مواد از ظرف است.

در سال های اخیر، کاسه های سیلیکونی تولید شده برای قرار گرفتن درون دستگاه های موم داغ کن، طرفداران بسیاری را در سراسر جهان به خود اختصاص دادند. اما گاه مشکل حمل و نقل خود دستگاه و همچنین عدم دسترسی به کاسه های سیلیکونی موم، برای مصرف کنندگان چالشی دیگر را به همراه داشت.

همین موضوع، طراحان صنعت لوازم آرایشی بهداشتی را بر آن داشت تا به دنبال راه حلی دیگر برای این مشکل باشند.

تولید دستگاه سیلیکونی برای ذوب کردن موم، پاسخی بود که برای تمام چالش های موجود برای این کار یافت شد و گروه مهندسین تمکو رابر نیز مانند همیشه، همراه با قافله جهانی در این مسیر قدم گذاشتند.

یک دستگاه موم گرم کن سیلیکونی به معنای یک انتخاب رنگارنگ، زیبا، با قابلیت حمل آسان و سازگار با تمامی اشکال موم موجود در بازار است.

این دستگاه کار پاکسازی را برای شما آسان می کند، موجب صرفه جویی در مصرف موم شما شده و می تواند گرمای بالای ناشی از ذوب موم را تحمل کند. با این دستگاه دیگر نیازی به استفاده از ظروف یکبار مصرف و یا نگرانی بابت تمیز کردن محفظه موم نخواهید داشت.

در ادامه این مقاله به طور اختصاصی به ویژگی ها و مزایای این دستگاه خواهیم پرداخت. پس با ما همراه باشید.

ویژگی های دستگاه موم گرم کن سیلیکونی

دستگاه موم گرم کن سیلیکونی، امکان استفاده چندین باره از انواع موم را در خانه یا سالن برای شما فراهم کرده است. ویژگی های پلیمر سیلیکون، که در تولید محصولات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد در تولید دستگاه موم گرم کن سیلیکونی نیز مورد توجه قرار گرفته و بسیار کارآمد نیز بوده است. از ویژگی های بسیار قابل توجه این دستگاه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:دستگاه موم گرم کن سیلیکونی

 •       کوچک و تاشو:

 • اندازه در نظر گرفته شده در طراحی این دستگاه، به گونه ای است که علیرغم کوچک و جمع و جور بودن، می تواند حدود 400 گرم موم را در هر بار استفاده در خود جای دهد. از سوی دیگر، می توانید محفظه دستگاه را تا کنید تا فضای کمتری را اشغال کرده و حتی آن را برای حمل در کیف خود قرار دهید. به این ترتیب می توانید در هر زمان و هر مکانی از موم و وکس استفاده کنید. همچنین اندازه کوچک و طراحی ظاهری جذاب این دستگاه سیلیکونی، این امکان را برای شما فراهم می کند که به راحتی و بدون اشغال فضای مفید سالن خود، آن را در گوشه ای از میز کار خود قرار دهید.
 •         مقاوم در برابر حرارت:

 • یکی از ویژگی های بسیار کاربردی و مورد توجه سیلیکون مقاومت دمایی بسیار بالای آن است. از آنجا که این پلیمر تا دمای 250 درجه سانتی گراد را بدون تغییر شکل می تواند تحمل کند، برای ذوب موم و وکس بسیار مناسب است. از سوی دیگر، موم گرم کن سیلیکونی در دمای بالا هیچ گونه ماده سمی یا هر نوع ترکیب دیگری را از خود آزاد نکرده و می توانید بدون هر گونه نگرانی بابت تغییر ترکیب موم مورد استفاده، آن را گرم کنید.
 •         تمیز کردن آسان:

 • محفظه دستگاه موم گرم کن سیلیکونی از مواد پلیمر سیلیکون درجه یک و نچسب ساخته شده است و به همین دلیل پس از سرد شدن و سفت شدن موم، می توان موم های اضافی را به راحتی از داخل آن تمیز کرده و برای مصارف بعدی نگهداری نمود.
 •         گرمایش سریع:

 • هیتر تعبیه شده در قسمت زیرین دستگاه موم گرم کن سیلیکونی دارای قدرت گرمایشی بالا با توان 100 وات و ایجاد گرمای تا دمای 120 درجه سانتیگراد در عرض چند دقیقه است. در نتیجه می تواند به سرعت موم را به صورت کاملا یکنواخت گرم کرده و برای استفاده آماده نماید.
 •         دسته های کاربردی:

 • دو دسته در نظر گرفته شده در طراحی دستگاه  موم گرم کن سیلیکونی، مانع از سوختن دست شما در هنگام برداشتن محفظه از روی هیتر شده و کاربرد آن را ساده تر کرده است.  
 •         انتخابی هوشمندانه:

 • دستگاه موم گرم کن سیلیکونی، دستگاهی جمع و جور و مناسب برای آرایشگرانی است که خدمات اپیلاسیون سیار در خانه مشتری ارائه می کنند.
 •         بهداشتی:

 • از آنجا که جدا کردن موم های ذوب شده و سرد شده از درون محفظه موم گرم کن سیلیکونی بسیار ساده است، در نتیجه هیچ آلودگی درون آن باقی نمانده و از نظر بهداشتی، یک دستگاه بسیار معتبر است. همچنین اسانس موم را می توان به راحتی بنا به انتخاب یا نیاز مشتری تغییر داد بدون اینکه نگرانی بابت ادغام یا تغییر عطر موم ها داشت.
 •         طراحی کاربری آسان:

 • دستگاه موم گرم کن سیلیکونی با در نظر گرفتن سهولت استفاده و کاربری طراحی شده است و آن را به انتخابی عالی برای رفع موهای زائد در منزل تبدیل کرده است.
 •         سازگار با انواع موم و وکس:

 • فرقی نمی کند که برای استفاده از این دستگاه موم سخت، موم نرم یا انواع وکس عدسی را انتخاب کنید، دستگاه موم گرم کن سیلیکونی تولید شده در گروه صنعتی تمکو رابر، با انواع مختلفی از موم و وکس سازگار است. این تطبیق پذیری به شما امکان می دهد تا تجربه اپیلاسیون خود را مطابق با ترجیحات و نیازهای خود انجام دهید.

دستگاه موم گرم کن سیلیکونی

دستگاه موم گرم کن سیلیکونی و مزایای آن 

دستگاه موم گرم کن سیلیکونی، از مواد سیلیکونی درجه یک ساخته شده است که آن را به یک دستگاه فوق العاده بادوام تبدیل کرده است. اما این دستگاه دارای مزایا بیشتری است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت:دستگاه موم گرم کن سیلیکونی

 •         محفظه نچسب:

 • موم گرم کن سیلیکونی ابرقهرمان نچسب دنیای اپیلاسیون است. غیر سمی است، ضریب اصطکاک پایینی دارد و پلی سیلوکسان است. این ویژگی از تجمع بقایای موم درون محفظه جلوگیری می کند و موم باقیمانده و سرد شده را به معنای واقعی کلمه به یک تکه موم یکنواخت تبدیل می کند. با استفاده از دستگاه موم گرم کن سیلیکونی، دیگر نگران خراشیدن موم چسبیده شده روی محفظه قلعی دستگاه خود نخواهید بود.
 •         قابلیت استفاده مجدد و سازگاری با محیط زیست:

 • موم گرم کن سیلیکونی فقط کاربری ساده برای شما ندارند. آنها برای سیاره زمین و محیط زیست نیز خوب  و مفید هستند. ماهیت قابل استفاده مجدد آنها مقدار ضایعات را کاهش می دهد و به جلوگیری از آلودگی زیست محیطی ناشی از میکروپلاستیک ها کمک می کند. بعد از هر بار استفاده از دستگاه، تنها کافی است تا با کمی آب آب گرم و مقداری صابون ملایم یا محلول پاک کننده موم، دستگاه خود را به طور کامل شسته و آن را برای استفاده بعدی آماده کنید. 
 •         تطبیق پذیری با انواع موم:

 • موم گرم کن سیلیکونی را می توان یک دستگاه جادویی نامید که همه ما به آن نیاز داریم. چه از موم نرم استفاده کنید و چه از انواع موم و وکس سخت، این دستگاه استفاده مجدد از موم ذوب شده و کاهش ضایعات غیرضروری را برا شما بسیار ساده می کند. به علاوه، ساختار مستحکم آنها باعث می شود که به راحتی شکسته نشوند و به جذابیت آنها می افزاید.
 • دستگاه موم گرم کن سیلیکونی
 •         تجربه اپیلاسیون مقرون به صرفه:

 • موم گرم کن سیلیکونی یک راه حل مقرون به صرفه برای علاقه مندان به اپیلاسیون است. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که بدون نیاز به هر گونه محفظه اضافی، قابل استفاده مجدد باشند و مانند ظروف موم سنتی نیاز به جایگزینی دائمی محفظه موم نداشته باشند. این بدان معنی است که می توانید در دراز مدت پول خود را پس انداز کنید. همچنین، ماهیت نچسب آنها امکان حذف آسان موم، کاهش میزان هدر رفتن موم و صرفه جویی در هزینه شما را فراهم می کند. این دستگاه را می توان یک سرمایه گذاری هوشمند دانست که به مرور زمان نتیجه داده و تجربه اپیلاسیون شما را مقرون به صرفه تر و کارآمدتر می کند.

موم گرم کن سیلیکونی و نحوه نگهداری و مراقبت از آن

نگهداری از موم گرم کن سیلیکونی به اندازه استفاده از آن مهم است. دستگاهی که به خوبی نگهداری شود می تواند بیشتر دوام بیاورد و نتایج بهتری ارائه دهد. برای نگهداری اصولی از دستگاه خود، پس از هر بار استفاده، مراحل زیر را به دقت انجام دهید.

راهنمای گام به گام تمیز کردن کاسه موم سیلیکونی:دستگاه موم گرم کن سیلیکونی

مرحله 1: پس از اتمام اپیلاسیون، اجازه دهید دستگاه موم گرم کن سیلیکونی به طور کامل خنک شود.

مرحله 2: پس از خنک شدن ظرف و جدا کردن موم اضافی موجود در آن، محفظه را به آرامی با مقداری صابون یا مایع ظرفشویی ملایم و آب ولرم بشویید.

مرحله 3: محفظه دستگاه موم گرم کن سیلیکونی را کاملا آب کشی نمایید تا مطمئن شوید که تمام صابون از روی آن پاک شده است.

مرحله 4: اگر مقداری موم همچنان بر روی محفظه باقی مانده است، می توانید از کمی استون استفاده کنید یا کاسه را در آب جوش خیس کنید.

مرحله 5: بعد از استفاده از استون یا آب جوش، ظرف موم گرم کن سیلیکونی را دوباره آبکشی کنید.

مرحله 6: موم گرم کن سیلیکونی را قبل از قرار دادن در قفسه یا استفاده مجدد، کاملاً خشک کنید.

نکته: مهم است که محفظه دستگاه موم گرم کن سیلیکونی خود را بعد از هر سه یا چهار بار استفاده، به روش بالا، تمیز کنید تا از تجمع ناخوشایند مواد درون آن جلوگیری کنید و عمر طولانی دستگاه خود را تضمین کنید.

نگهداری مناسب دستگاه موم گرم کن سیلیکونی می تواند طول عمر آن را افزایش دهد. سعی کنید دستگاه خود را در یک محیط دربسته و به دور از نور، گرما و ضربه های غیرمنتظره نگه داری کنید.

دستگاه های موم گرم کن سیلیکونی می‌توانند در محیط های سرد یا گرم مورد استفاده قرار گیرند. حتی می توانید موم استفاده نشده باقیمانده در ظرف را در یک کیسه و برای استفاده بعدی نگهداری کنید.

برای اطمینان از ماندگاری دستگاه موم گرم کن سیلیکونی برای جلسات اپیلاسیون متعدد، پس از استفاده آن را با آب گرم بشویید و از الکل برای پاک کردن محفظه دستگاه خودداری کنید.

به یاد داشته باشید، گرم کردن و خنک کردن مداوم می تواند روند تخریب لاستیک سیلیکونی را تسریع کرده و باعث شود که ظرف به تدریج سفت شود و خاصیت ارتجاعی خود را از دست بدهد و در نهایت بر طول عمر دستگاه تأثیر بگذارد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه عملکرد، ویژگی ها و همچنین ثبت سفارش دستگاه موم گرم کن سیلیکونی مورد نیاز خود، با متخصصین و مشاورین تمکورابر در تماس باشید. ما همواره سعی کرده ایم بهترین ها را برای شما تهیه کنیم.

محمد تمثال

مهندس مکانیک و علاقمند به قالب سازی و تولید انواع قطعات سیلیکونی و پلاستیکی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo